wózki widłowewózki widłowe Toyota

Wózki widłowe - sprzedaż i wynajem

Sprzedaż wózków widłowych

 

Wózki widłowe TOYOTA - ich sprzedaż oraz wynajem stanowią główny zakres działalności
firmy SAW-TRAK.

 

Niezawodność oraz połączenie zaawansowanej japońskiej technologii z zastosowaniem wysokiej klasy materiałów to cechy, które stanowią gwarancje produktu spełniającego potrzeby najbardziej nawet wymagającego klienta.

 

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pełną gamę nowoczesnych i funkcjonalnych modeli o różnym napędzie, udzwigach w przedziale od 1,5 tony do 5 ton oraz wysokości podnoszenia nawet do 6 metrów.

 

Poniżej prezentujemy standardowe cechy charakteryzujące wózki widłowe TOYOTA podkreślając, iż na specjalne życzenie montujemy wyposażenie dodatkowe, dostosowując tym samym każdy z wózków, będących w naszej ofercie do indywidualnych potrzeb klientów.

 

 

Sawtrak
Sawtrak
Sawtrak
Sawtrak
Sawtrak

 

Wynajem wózków widłowych

 

Firma Saw-Trak oferuje długo oraz krótko-terminowy wynajem wózków widłowych. Stał się on dziś dogodną i coraz powszechniejszą forma użytkowania przez przedsiębiorstwa maszyn i urządzeń. Wynajem wózków widłowych w naszej firmie to korzystne i elastyczne rozwiązanie, które jesteśmy w stanie optymalnie dopasować do Państwa potrzeb. Dzięki nowoczesnej i ciągle rozbudowywanej flocie kilkuset wózków, którą posiadamy, wynajem wózków widłowych zapewni Państwu użytkowanie wydajnego i niezawodnego sprzętu bez konieczności zamrażania kapitału i zwiększania środków trwałych. Posiadając własny transport szybko dostarczymy właściwy wózek z odpowiednim wyposażeniem. Każdy wynajmowany wózek, niezależnie od tego czy jest nowym czy używanym urządzeniem jest objęty gwarancją.

 

Bez względu na to, czy potrzebują Państwo wózka na jeden dzień, tydzień czy miesiąc, przygotujemy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

 

Prosimy pamiętać - nie trzeba posiadać wózka, aby go używać! Nasi wyszkoleni handlowcy chętnie pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego urządzenia.

 

 

Kontakty

W celu uzyskania bliższych informacji na temat wynajmu lub sprzedaży prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem handlowym:

 

Tel:

  • (+48) 12 683-90-10
  • (+48) 12 683-90-11
  • (+48) 12 683-90-12
Mail:

Kom:

  • 0510-188-222
  • 0515-275-202
Fax:
  • (+48) 12 683-90-19

 

 

Sawtrak
© Copyright by Sawtrak 2007
11