wózki widłowewózki widłowe Toyota

O firmie SAW-TRAK - wózki widłowe Toyota

Firma Saw-Trak swoją działalność rozpoczęła 20 lat temu. Te lata dały nam wiedzę i doświadczenie, które jest wykorzystywane w praktyce.
Dla naszej firmy najważniejszy jest klient. Taki, który przekona się o wysokiej jakości naszych usług i skorzysta z nich ponownie.

Dlatego staramy się, aby świadczone przez nas usługi były w pełni dostosowane do wymagań oraz oczekiwań klienta we wszystkich obszarach naszej działalności.

 

Sawtrak - Nasza Firma Prowadzimy bezpośredni import wózków widłowych TOYOTA. Polecamy Państwu japońską technikę niezawodną w eksploatacji i łatwą w obsłudze. Oryginalne produkty zapewnią Państwu podwyższone bezpieczeństwo i higienę pracy, a ich konstrukcja jest gwarancją optymalnych parametrów ergonomicznych. Wózki widłowe TOYOTA spełniają dwa najważniejsze kryteria rynkowe: minimalizują koszty eksploatacji oraz maksymalizują komfort pracy. Dobrze zaprojektowane i bardzo estetyczne wózki widłowe są dzisiaj koniecznością, a nie luksusem.

 

Oferujemy wózki widłowe nowe i używane o napędzie spalinowym, zróżnicowane pod względem wielkości udźwigu oraz wysokości podnoszenia. Ofertujemy różnego rodzaju osprzęty między innymi przesuwy boczne, pozycjonery wideł itp. Warto podkreślić, iż posiadamy największy w Polsce stan magazynowy używanych wózków widłowych, obecnie jest to ilość ok. 200 maszyn. Spoza bieżącej oferty wózków będących w naszym magazynie realizujemy zamówienia dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. W okresie oczekiwania na zamówiony sprzęt możemy dostarczyć maszynę zastępczą , która pracuje u klienta do momentu zrealizowania zamówienia.

 

Sawtrak - Nasza Firma W związku z objęciem wózków widłowych z dniem. 18.08.2003 obowiązkowym Dozorem Technicznym sprzedawane przez nas wózki widłowe posiadają niezbędną dokumentację oraz świadectwa dopuszczające do eksploatacji wydane przez UDT. Prowadząc sprzedaż wózków widłowych nowych i używanych udzielamy gwarancji od 12 do 24 miesięcy. Zapewniamy profesjonalny serwis maszyn w trakcie gwarancji jak i po jej zakończeniu, a pomaga nam w tym dobrze zorganizowany magazyn części zamiennych, liczący ponad 2,5 tysiąca pozycji do wszystkich typów wózków oraz rzetelna i dobrze wyszkolona kadra pracowników.

 

 

 

Sawtrak
© Copyright by Sawtrak 2007
11